Buğdaygiller'deki Bitkileri İnceleyen İlim Kolu bulmacada nedir?

Buğdaygiller'deki Bitkileri İnceleyen İlim Kolu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğdaygiller'deki Bitkileri İnceleyen İlim Kolu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğdaygiller'deki Bitkileri İnceleyen İlim Kolu“ sorusuna cevap olarak “AGROSTOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu ne demek, bulmaca sözlüğü 'buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu', buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, bulmacada buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu tanımı, bulmaca çözümü buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu açıklaması, sözlük buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu nedir, sözlükte buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu ne, bulmaca buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu, bulmaca soruları buğdaygillerdeki bitkileri i̇nceleyen i̇lim kolu