Buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek bulmacada nedir?

Buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek“ sorusuna cevap olarak “UGUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek tanımı, buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek', bulmacada buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, sözlükte buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, sözlükte buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek ne, buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek nedir, buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek ne demek, sözlük buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, bulmaca soruları buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek, bulmaca çözümü buğdayın kaynatılmasıyla yapılan bir çeşit yemek