Buğday tanesinin olgunlaşmış içi bulmacada nedir?

Buğday tanesinin olgunlaşmış içi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğday tanesinin olgunlaşmış içi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğday tanesinin olgunlaşmış içi“ sorusuna cevap olarak “DANDANAZ”, “EVİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmacada buğday tanesinin olgunlaşmış içi, sözlükte buğday tanesinin olgunlaşmış içi, buğday tanesinin olgunlaşmış içi açıklaması, buğday tanesinin olgunlaşmış içi nedir, sözlük buğday tanesinin olgunlaşmış içi, buğday tanesinin olgunlaşmış içi, bulmaca sözlüğü 'buğday tanesinin olgunlaşmış içi', buğday tanesinin olgunlaşmış içi tanımı, bulmaca buğday tanesinin olgunlaşmış içi, sözlükte buğday tanesinin olgunlaşmış içi ne, bulmaca çözümü buğday tanesinin olgunlaşmış içi, buğday tanesinin olgunlaşmış içi ne demek, bulmaca soruları buğday tanesinin olgunlaşmış içi