Buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı bulmacada nedir?

Buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı“ sorusuna cevap olarak “GUMUL”, “KÖN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı açıklaması, bulmaca soruları buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, bulmacada buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı tanımı, buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı ne demek, bulmaca buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, sözlükte buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı ne, buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, sözlükte buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, sözlük buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı, buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı nedir, bulmaca sözlüğü 'buğday başaklarının kararmasına yol açan bitki hastalığı'