Buğday Başağının Yarısından Yukarısına Tane Tutturmayan Bir Hastalık bulmacada nedir?

Buğday Başağının Yarısından Yukarısına Tane Tutturmayan Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Buğday Başağının Yarısından Yukarısına Tane Tutturmayan Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Buğday Başağının Yarısından Yukarısına Tane Tutturmayan Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “ABAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, bulmaca soruları buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, bulmacada buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık açıklaması, bulmaca çözümü buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık tanımı, sözlükte buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık ne, sözlük buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık ne demek, bulmaca buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık', buğday başağının yarısından yukarısına tane tutturmayan bir hastalık nedir