Bu günkü belediyenin Türkiye’de ilk kurulan biçimi bulmacada nedir?

Bu günkü belediyenin Türkiye’de ilk kurulan biçimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bu günkü belediyenin Türkiye’de ilk kurulan biçimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bu günkü belediyenin Türkiye’de ilk kurulan biçimi“ sorusuna cevap olarak “ŞEHREMANETİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi ne, bulmaca soruları bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi açıklaması, bulmaca çözümü bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi ne demek, bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi tanımı, bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi nedir, sözlük bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, sözlükte bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, bulmaca sözlüğü 'bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi', bulmaca bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi, bulmacada bu günkü belediyenin türkiye’de ilk kurulan biçimi