Bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar bulmacada nedir?

Bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar“ sorusuna cevap olarak “BRONŞEKTAZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar tanımı, bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar nedir, bulmacada bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bulmaca soruları bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bulmaca bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, sözlükte bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar', bulmaca çözümü bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar, bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar ne demek, sözlükte bronş duvarında esnek yapıların ve kas tabaksının yıkımı nedeniyle bronşlar ne