Briç'in atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu bulmacada nedir?

Briç'in atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Briç'in atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Briç'in atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu“ sorusuna cevap olarak “VİST” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu tanımı, sözlükte briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu ne, briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu nedir, bulmacada briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu ne demek, briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu açıklaması, briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, bulmaca briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, bulmaca soruları briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, bulmaca çözümü briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, sözlükte briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu, bulmaca sözlüğü 'briçin atası olarak bilinen bir kâğıt oyunu'