Brahmanizme ve Budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse bulmacada nedir?

Brahmanizme ve Budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Brahmanizme ve Budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Brahmanizme ve Budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse“ sorusuna cevap olarak “AÇARYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse ne demek, bulmaca soruları brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse nedir, sözlükte brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse ne, sözlükte brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse açıklaması, bulmacada brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, bulmaca sözlüğü 'brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse', brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse tanımı, sözlük brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, bulmaca brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse, bulmaca çözümü brahmanizme ve budizm’e göre davranış kuralarını bilen ve öğreten kimse