Boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç bulmacada nedir?

Boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç“ sorusuna cevap olarak “SAMI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç nedir, boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, bulmacada boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, sözlükte boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, sözlükte boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç ne, boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç ne demek, bulmaca sözlüğü 'boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç', sözlük boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç açıklaması, bulmaca boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, bulmaca çözümü boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, bulmaca soruları boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç, boyundurukta öküzün boynunu iki yandan sıkan ağaç tanımı