Boyuna Dikey Yönden Kesilmiş Olan Ve Yıl Halkaları Çember Biçiminde Görüntü Veren Ağaç bulmacada nedir?

Boyuna Dikey Yönden Kesilmiş Olan Ve Yıl Halkaları Çember Biçiminde Görüntü Veren Ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boyuna Dikey Yönden Kesilmiş Olan Ve Yıl Halkaları Çember Biçiminde Görüntü Veren Ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boyuna Dikey Yönden Kesilmiş Olan Ve Yıl Halkaları Çember Biçiminde Görüntü Veren Ağaç“ sorusuna cevap olarak “BAŞAĞAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

sözlük boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç nedir, sözlükte boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç ne, boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç tanımı, boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç açıklaması, sözlükte boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, bulmaca çözümü boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç ne demek, bulmacada boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, bulmaca sözlüğü 'boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç', bulmaca boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç, bulmaca soruları boyuna dikey yönden kesilmiş olan ve yıl halkaları çember biçiminde görüntü veren ağaç