Boyun Damarlarından Bir Damar bulmacada nedir?

Boyun Damarlarından Bir Damar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boyun Damarlarından Bir Damar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boyun Damarlarından Bir Damar“ sorusuna cevap olarak “AHDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

boyun damarlarından bir damar açıklaması, bulmacada boyun damarlarından bir damar, sözlükte boyun damarlarından bir damar, bulmaca çözümü boyun damarlarından bir damar, boyun damarlarından bir damar, sözlük boyun damarlarından bir damar, boyun damarlarından bir damar nedir, boyun damarlarından bir damar tanımı, bulmaca boyun damarlarından bir damar, boyun damarlarından bir damar ne demek, bulmaca sözlüğü 'boyun damarlarından bir damar', bulmaca soruları boyun damarlarından bir damar, sözlükte boyun damarlarından bir damar ne