Boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit bulmacada nedir?

Boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit“ sorusuna cevap olarak “BARİT”, “KASA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit ne, boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit tanımı, boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit açıklaması, bulmaca soruları boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, bulmacada boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, bulmaca çözümü boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit ne demek, bulmaca sözlüğü 'boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit', boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit nedir, sözlükte boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, sözlük boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit, bulmaca boyacılık ve petrol sanayiinde kullanılan baryumoksit ya da baryumhidroksit