Botanikte (Rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği bulmacada nedir?

Botanikte (Rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Botanikte (Rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Botanikte (Rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği“ sorusuna cevap olarak “GUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sözlükte botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, bulmaca sözlüğü 'botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği', bulmaca soruları botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, bulmacada botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, bulmaca çözümü botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, sözlük botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği tanımı, botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği nedir, bulmaca botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği, botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği ne demek, sözlükte botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği ne, botanikte (rosa) olarak tanımlanan bir süs bitkisi ve aynı adı taşıyan çiçeği açıklaması