Botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler bulmacada nedir?

Botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler“ sorusuna cevap olarak “STOMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler açıklaması, botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler ne demek, bulmaca botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, sözlükte botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, bulmaca soruları botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, sözlük botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler nedir, botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler tanımı, bulmaca çözümü botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, bulmacada botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler, sözlükte botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler ne, bulmaca sözlüğü 'botaniklerde gaz alışverişine yarayan gözenekler'