Botanik Biliminden Yararlanan Bir Alternatif Tıp Yöntemi bulmacada nedir?

Botanik Biliminden Yararlanan Bir Alternatif Tıp Yöntemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Botanik Biliminden Yararlanan Bir Alternatif Tıp Yöntemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Botanik Biliminden Yararlanan Bir Alternatif Tıp Yöntemi“ sorusuna cevap olarak “HERBALİSM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmacada botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi nedir, botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi ne demek, botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi', sözlükte botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, sözlük botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, bulmaca botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, bulmaca çözümü botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, sözlükte botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi ne, bulmaca soruları botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi, botanik biliminden yararlanan bir alternatif tıp yöntemi tanımı