Bostan Yapraklarının Ve Karpuzun Güneşe Gelen Kısmının Sararması bulmacada nedir?

Bostan Yapraklarının Ve Karpuzun Güneşe Gelen Kısmının Sararması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bostan Yapraklarının Ve Karpuzun Güneşe Gelen Kısmının Sararması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bostan Yapraklarının Ve Karpuzun Güneşe Gelen Kısmının Sararması“ sorusuna cevap olarak “BAĞSIRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması ne, bulmaca sözlüğü 'bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması', bulmacada bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, sözlük bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, bulmaca çözümü bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması ne demek, bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması açıklaması, bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması tanımı, sözlükte bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, bulmaca bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması, bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması nedir, bulmaca soruları bostan yapraklarının ve karpuzun güneşe gelen kısmının sararması