Bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması bulmacada nedir?

Bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması“ sorusuna cevap olarak “ALABANDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, bulmacada bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması ne demek, bulmaca soruları bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, sözlükte bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması ne, bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması tanımı, bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması açıklaması, bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması nedir, sözlükte bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, sözlük bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, bulmaca çözümü bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması, bulmaca sözlüğü 'bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması', bulmaca bordanın iç kısmı veya dümenin 35° ye kadar basılması