Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva bulmacada nedir?

Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva“ sorusuna cevap olarak “AŞOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı78

Anahtar Kelimeler:

sözlükte borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva ne, bulmaca sözlüğü 'borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva', sözlükte borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva açıklaması, sözlük borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, bulmaca soruları borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva nedir, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva tanımı, bulmacada borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, bulmaca borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, bulmaca çözümü borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan yuva ne demek