Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y bulmacada nedir?

Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y“ sorusuna cevap olarak “AŞOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y tanımı, sözlük borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y ne demek, bulmaca soruları borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, sözlükte borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y ne, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y nedir, bulmaca çözümü borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, bulmaca borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, sözlükte borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y, borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y açıklaması, bulmaca sözlüğü 'borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y', bulmacada borda kaplamalarını yerleştirmek için ahşap gemilerin omurgalarına açılan y