Bolkar dağları ile Ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur bulmacada nedir?

Bolkar dağları ile Ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bolkar dağları ile Ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bolkar dağları ile Ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur“ sorusuna cevap olarak “ECEMİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlük bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bulmaca çözümü bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur ne demek, bulmaca bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bulmaca sözlüğü 'bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur', bulmacada bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bulmaca soruları bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur tanımı, bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur açıklaması, bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur nedir, sözlükte bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur, sözlükte bolkar dağları ile ala dağlar kütlesini birbirinden ayıran tektonik çukur ne