Boksta dövüşemez hale gelmek bulmacada nedir?

Boksta dövüşemez hale gelmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boksta dövüşemez hale gelmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boksta dövüşemez hale gelmek“ sorusuna cevap olarak “ABANDONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte boksta dövüşemez hale gelmek, sözlük boksta dövüşemez hale gelmek, sözlükte boksta dövüşemez hale gelmek ne, boksta dövüşemez hale gelmek nedir, boksta dövüşemez hale gelmek ne demek, bulmaca sözlüğü 'boksta dövüşemez hale gelmek', bulmaca soruları boksta dövüşemez hale gelmek, boksta dövüşemez hale gelmek açıklaması, boksta dövüşemez hale gelmek, bulmacada boksta dövüşemez hale gelmek, bulmaca boksta dövüşemez hale gelmek, bulmaca çözümü boksta dövüşemez hale gelmek, boksta dövüşemez hale gelmek tanımı