Boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması bulmacada nedir?

Boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması“ sorusuna cevap olarak “ABANDONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması', bulmacada boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, bulmaca çözümü boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, sözlük boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması tanımı, bulmaca soruları boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması ne demek, sözlükte boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması açıklaması, sözlükte boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması ne, bulmaca boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması, boksta dövüşemeyecek duruma gelen sporcunun karşılaşmayı bırakması nedir