Boğaz Bölgesindeki Bademcikler bulmacada nedir?

Boğaz Bölgesindeki Bademcikler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Boğaz Bölgesindeki Bademcikler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Boğaz Bölgesindeki Bademcikler“ sorusuna cevap olarak “ADENOİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

boğaz bölgesindeki bademcikler açıklaması, bulmacada boğaz bölgesindeki bademcikler, boğaz bölgesindeki bademcikler ne demek, boğaz bölgesindeki bademcikler nedir, sözlük boğaz bölgesindeki bademcikler, boğaz bölgesindeki bademcikler, bulmaca sözlüğü 'boğaz bölgesindeki bademcikler', bulmaca çözümü boğaz bölgesindeki bademcikler, sözlükte boğaz bölgesindeki bademcikler ne, bulmaca boğaz bölgesindeki bademcikler, sözlükte boğaz bölgesindeki bademcikler, boğaz bölgesindeki bademcikler tanımı, bulmaca soruları boğaz bölgesindeki bademcikler