Bitkisel yağlarla uygulanan bir tür Hint tedavi yöntemi bulmacada nedir?

Bitkisel yağlarla uygulanan bir tür Hint tedavi yöntemi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkisel yağlarla uygulanan bir tür Hint tedavi yöntemi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkisel yağlarla uygulanan bir tür Hint tedavi yöntemi“ sorusuna cevap olarak “ÇAMPİSAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, sözlükte bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi nedir, bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi açıklaması, sözlükte bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi ne, bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi ne demek, bulmaca sözlüğü 'bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi', bulmaca bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, sözlük bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi tanımı, bulmaca soruları bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi, bulmacada bitkisel yağlarla uygulanan bir tür hint tedavi yöntemi