Bitkisel besinler ile beslenen canlılar bulmacada nedir?

Bitkisel besinler ile beslenen canlılar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkisel besinler ile beslenen canlılar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkisel besinler ile beslenen canlılar“ sorusuna cevap olarak “HERBİVOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bitkisel besinler ile beslenen canlılar, sözlükte bitkisel besinler ile beslenen canlılar ne, sözlük bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bulmaca sözlüğü 'bitkisel besinler ile beslenen canlılar', bitkisel besinler ile beslenen canlılar açıklaması, bitkisel besinler ile beslenen canlılar tanımı, bulmaca çözümü bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bulmacada bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bitkisel besinler ile beslenen canlılar nedir, sözlükte bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bulmaca soruları bitkisel besinler ile beslenen canlılar, bitkisel besinler ile beslenen canlılar ne demek