Bitkin Bir Duruma Gelme Veya Getirme bulmacada nedir?

Bitkin Bir Duruma Gelme Veya Getirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkin Bir Duruma Gelme Veya Getirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkin Bir Duruma Gelme Veya Getirme“ sorusuna cevap olarak “HELAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkin bir duruma gelme veya getirme, bulmaca sözlüğü 'bitkin bir duruma gelme veya getirme', sözlükte bitkin bir duruma gelme veya getirme ne, bulmaca bitkin bir duruma gelme veya getirme, bitkin bir duruma gelme veya getirme ne demek, bulmaca soruları bitkin bir duruma gelme veya getirme, bitkin bir duruma gelme veya getirme açıklaması, bitkin bir duruma gelme veya getirme tanımı, bitkin bir duruma gelme veya getirme nedir, bulmaca çözümü bitkin bir duruma gelme veya getirme, bulmacada bitkin bir duruma gelme veya getirme, bitkin bir duruma gelme veya getirme, sözlük bitkin bir duruma gelme veya getirme