Bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması bulmacada nedir?

Bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması“ sorusuna cevap olarak “GUTASYON”, “LATEKS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması tanımı, bulmaca soruları bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, sözlükte bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, bulmaca çözümü bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, sözlükte bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması ne, bulmacada bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, bulmaca sözlüğü 'bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması', bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması ne demek, bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması nedir, bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması açıklaması, sözlük bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması, bitkilerin yapraklarından damlalar halinde su atılması