Bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü bulmacada nedir?

Bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü“ sorusuna cevap olarak “GUTASYON”, “PÜRÇEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü ne demek, bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü nedir, bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü açıklaması, sözlükte bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü ne, bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü tanımı, bulmacada bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bulmaca soruları bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bulmaca çözümü bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bulmaca sözlüğü 'bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü', sözlük bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bulmaca bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü, bitkilerin saçaklı kökü ya da püskülü