Bitkilerin Tıbben Kullanılan Bölümleri bulmacada nedir?

Bitkilerin Tıbben Kullanılan Bölümleri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerin Tıbben Kullanılan Bölümleri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerin Tıbben Kullanılan Bölümleri“ sorusuna cevap olarak “DROG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri ne, bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri nedir, bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri tanımı, sözlükte bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri ne demek, bulmaca soruları bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri açıklaması, sözlük bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bulmaca çözümü bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bulmaca bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri, bulmaca sözlüğü 'bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri', bulmacada bitkilerin tıbben kullanılan bölümleri