Bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı bulmacada nedir?

Bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı“ sorusuna cevap olarak “BAMBUL”, “GLİSERİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, bulmacada bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, bulmaca çözümü bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı nedir, bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, sözlükte bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı ne, sözlük bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, bulmaca sözlüğü 'bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı', bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı açıklaması, bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı tanımı, bulmaca soruları bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı, bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı ne demek, sözlükte bitkilerden veya sentetik olarak elde edilen yapışkan bir sıvı