Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi bulmacada nedir?

Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi“ sorusuna cevap olarak “FİTOTERAPİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi nedir, bulmaca soruları bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, bulmaca bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi tanımı, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi ne, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi açıklaması, sözlük bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi ne demek, bulmaca sözlüğü 'bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi', bulmacada bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalıkların tedavisi