Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek bulmacada nedir?

Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek“ sorusuna cevap olarak “OTAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek tanımı, sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek nedir, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek açıklaması, sözlük bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bulmaca çözümü bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bulmaca soruları bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bulmaca sözlüğü 'bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek', sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek ne, bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek ne demek, bulmacada bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek, bulmaca bitkilerden elde edilen ilaçlarla hastalığı iyileştirmek