Bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek bulmacada nedir?

Bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek“ sorusuna cevap olarak “FİLOTERAPİ”, “OTAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, bulmaca bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, bulmaca sözlüğü 'bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek', bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek nedir, sözlük bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek tanımı, bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek ne demek, bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek açıklaması, bulmaca çözümü bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, bulmaca soruları bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek, sözlükte bitkilerden elde edilen ilaçlarla bir hastalığı iyileştirmek ne