Bitkilerdeki Fazla Suyun Yapraklardan Damla Damla Akması bulmacada nedir?

Bitkilerdeki Fazla Suyun Yapraklardan Damla Damla Akması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerdeki Fazla Suyun Yapraklardan Damla Damla Akması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerdeki Fazla Suyun Yapraklardan Damla Damla Akması“ sorusuna cevap olarak “GUTASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, sözlükte bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması ne, bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması tanımı, bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması açıklaması, bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması ne demek, bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, sözlük bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, bulmaca sözlüğü 'bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması', bulmaca bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması nedir, bulmaca soruları bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, bulmaca çözümü bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması, bulmacada bitkilerdeki fazla suyun yapraklardan damla damla akması