Bitkilerde Ve Hayvanlarda Gelişmenin Durması bulmacada nedir?

Bitkilerde Ve Hayvanlarda Gelişmenin Durması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerde Ve Hayvanlarda Gelişmenin Durması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerde Ve Hayvanlarda Gelişmenin Durması“ sorusuna cevap olarak “ABORSİYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması açıklaması, sözlük bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması ne demek, bulmacada bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması nedir, bulmaca çözümü bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, bulmaca sözlüğü 'bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması', bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, sözlükte bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması ne, bulmaca bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması, bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması tanımı, bulmaca soruları bitkilerde ve hayvanlarda gelişmenin durması