Bitkilerde Su Çıkarılması İçin Özelleşmiş Epidermis Yapı bulmacada nedir?

Bitkilerde Su Çıkarılması İçin Özelleşmiş Epidermis Yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitkilerde Su Çıkarılması İçin Özelleşmiş Epidermis Yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitkilerde Su Çıkarılması İçin Özelleşmiş Epidermis Yapı“ sorusuna cevap olarak “HİDATOT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı ne demek, bulmacada bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, sözlükte bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı açıklaması, sözlük bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, bulmaca sözlüğü 'bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı', bulmaca bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, bulmaca soruları bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, bulmaca çözümü bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı, bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı nedir, sözlükte bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı ne, bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı tanımı, bitkilerde su çıkarılması i̇çin özelleşmiş epidermis yapı