Bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu bulmacada nedir?

Bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu“ sorusuna cevap olarak “VİROİD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu tanımı, bulmaca sözlüğü 'bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu', bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu nedir, sözlük bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bulmaca bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu açıklaması, sözlükte bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu ne, sözlükte bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bulmacada bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bulmaca soruları bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu, bitki hücreleri yaşlandıkça plazmalarında oluşan ve içi hücre suyu ile dolu ne demek