Bitki Hücrelerinde Hastalık Yapan Basit Yapılı Organizma bulmacada nedir?

Bitki Hücrelerinde Hastalık Yapan Basit Yapılı Organizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bitki Hücrelerinde Hastalık Yapan Basit Yapılı Organizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bitki Hücrelerinde Hastalık Yapan Basit Yapılı Organizma“ sorusuna cevap olarak “VİROİD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma açıklaması, bulmaca bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, sözlükte bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, sözlükte bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma ne, bulmaca soruları bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma tanımı, bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma ne demek, bulmaca sözlüğü 'bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma', bulmaca çözümü bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma nedir, bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, sözlük bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma, bulmacada bitki hücrelerinde hastalık yapan basit yapılı organizma