Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği bulmacada nedir?

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği“ sorusuna cevap olarak “UNHCR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği', birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği tanımı, bulmaca birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği açıklaması, sözlükte birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği ne, birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği ne demek, sözlükte birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, sözlük birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği nedir, bulmaca çözümü birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, bulmacada birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği, bulmaca soruları birleşmiş milletler mülteciler yüksek komiserliği