Birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad bulmacada nedir?

Birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “OKSİMORON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlükte birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad ne, birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad ne demek, sözlükte birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, bulmaca soruları birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad nedir, sözlük birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, bulmaca birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad', birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad açıklaması, birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad tanımı, bulmacada birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad, bulmaca çözümü birleşemeyecek ters kavramların bir araya getirilmesine verilen ad