Birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma bulmacada nedir?

Birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma“ sorusuna cevap olarak “MANİTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma', bulmaca çözümü birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, sözlük birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, bulmacada birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma nedir, sözlükte birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma açıklaması, birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, bulmaca birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma, birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma ne demek, sözlükte birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma ne, birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma tanımı, bulmaca soruları birisini tanıyormuş gibi yaparak para sızdırma