Birinin Sırtına Yavaşça Vurarak Okşama bulmacada nedir?

Birinin Sırtına Yavaşça Vurarak Okşama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birinin Sırtına Yavaşça Vurarak Okşama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birinin Sırtına Yavaşça Vurarak Okşama“ sorusuna cevap olarak “YEPELEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

birinin sırtına yavaşça vurarak okşama ne demek, sözlükte birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, bulmacada birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, bulmaca çözümü birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, sözlükte birinin sırtına yavaşça vurarak okşama ne, birinin sırtına yavaşça vurarak okşama tanımı, sözlük birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, bulmaca birinin sırtına yavaşça vurarak okşama, bulmaca sözlüğü 'birinin sırtına yavaşça vurarak okşama', birinin sırtına yavaşça vurarak okşama nedir, birinin sırtına yavaşça vurarak okşama açıklaması, bulmaca soruları birinin sırtına yavaşça vurarak okşama