Birine bir mülkü sahip kılma bulmacada nedir?

Birine bir mülkü sahip kılma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birine bir mülkü sahip kılma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birine bir mülkü sahip kılma“ sorusuna cevap olarak “TEMLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

birine bir mülkü sahip kılma açıklaması, bulmaca birine bir mülkü sahip kılma, birine bir mülkü sahip kılma nedir, bulmaca sözlüğü 'birine bir mülkü sahip kılma', sözlük birine bir mülkü sahip kılma, bulmaca soruları birine bir mülkü sahip kılma, bulmaca çözümü birine bir mülkü sahip kılma, birine bir mülkü sahip kılma, sözlükte birine bir mülkü sahip kılma, sözlükte birine bir mülkü sahip kılma ne, bulmacada birine bir mülkü sahip kılma, birine bir mülkü sahip kılma tanımı, birine bir mülkü sahip kılma ne demek