Birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice bulmacada nedir?

Birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice“ sorusuna cevap olarak “AKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice', sözlükte birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, bulmaca soruları birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice nedir, sözlük birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, bulmacada birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice tanımı, birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice ne demek, birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice açıklaması, sözlükte birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice ne, bulmaca birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice, bulmaca çözümü birim yüzeyden birim zamanda geçen (giren ve çıkan) madde ya da ışınım nice