Birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı bulmacada nedir?

Birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı“ sorusuna cevap olarak “KIRAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlük birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı tanımı, birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı ne demek, bulmaca birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, bulmaca çözümü birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, bulmacada birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı', sözlükte birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, sözlükte birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı ne, birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı nedir, birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı, bulmaca soruları birbirine paralel olarak uzanan iki akarsu arasında kalmış dağ sırtı