Birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke bulmacada nedir?

Birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke“ sorusuna cevap olarak “MOBİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke ne demek, bulmaca sözlüğü 'birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke', sözlükte birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke tanımı, birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke açıklaması, sözlükte birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke ne, sözlük birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, bulmaca birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke nedir, bulmaca soruları birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke, bulmaca çözümü birbirine ekli parçalardan oluşan ve kendi kendine hareket eden soyut heyke