Birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi bulmacada nedir?

Birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi“ sorusuna cevap olarak “SUTUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi tanımı, bulmaca soruları birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi açıklaması, birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi ne demek, sözlükte birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, sözlük birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, bulmaca sözlüğü 'birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi', birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi nedir, bulmacada birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi, sözlükte birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi ne, bulmaca birbirinden ayrılmış dokuların kenarlarının yanaştırılarak dikilmesi