Bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön bulmacada nedir?

Bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön“ sorusuna cevap olarak “KERTERİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön ne, bulmaca çözümü bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, sözlük bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön', bulmacada bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön tanımı, sözlükte bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön nedir, bulmaca soruları bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön, bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön açıklaması, bulmaca bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön