Bir yerde birikip toplanmış su bulmacada nedir?

Bir yerde birikip toplanmış su“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir yerde birikip toplanmış su” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir yerde birikip toplanmış su“ sorusuna cevap olarak “ECİL”, “MEDİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir yerde birikip toplanmış su, sözlük bir yerde birikip toplanmış su, bir yerde birikip toplanmış su ne demek, bir yerde birikip toplanmış su tanımı, sözlükte bir yerde birikip toplanmış su, bir yerde birikip toplanmış su nedir, bir yerde birikip toplanmış su açıklaması, bulmaca bir yerde birikip toplanmış su, bulmaca soruları bir yerde birikip toplanmış su, sözlükte bir yerde birikip toplanmış su ne, bulmaca sözlüğü 'bir yerde birikip toplanmış su', bir yerde birikip toplanmış su, bulmacada bir yerde birikip toplanmış su